Скляні стінові панелі(фартухи,скіналі)

Скляна стінова панель, або як її ще називають скіналі, чи стіновий фартух - це найкращий спосіб одночасно прикрасити та захистити робочу зону на стіні між стільницею і верхніми поличками кухні.

Виготовляють скіналі переважно із гартованого скла, яке є міцнішим від звичайного — в 5-7 разів, стійким до подряпин, і не боїться високих температур. Зазвичай для виробництва скляних фартухів використовують скло товщиною 6 мм.

Широкий вибір методів обробки скла дозволяє виготовити матові, однотонні й кольорові панелі з різними малюнками. Будь-який, обраний Вами малюнок може з'явитися на Вашій кухні завдяки технології друку на склі. Також скляні стінові панелі використовують у якості елементів інтер'єру, картин.

У розділі Каталог Ви можете завантажити каталог з малюнками для скіналі або ж звернутись до наших менеджерів і вони порадять додаткові інтернет ресурси з великим асортиментом зображень. Також наші дизайнери можуть створити макет оформлення фартуха на основі ваших індивідуальних побажань.    

Ви можете замовити у нас виготовлення скіналі і змонтувати його самостійно або ж скористатись повним спектром наших послуг:

Заміри - Дизайн - Виготовлення - Доставка - Монтаж.  

Щоб зробити замовлення чи отримати консультацію зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними в розділі «Контакти» номерами телефонів або завітайте в один з наших офісів, ми завжди готові допомогти Вам зробити кухню красивою і практичною!