Скляні стінові панелі(фартухи,скіналі)

Скляна стінова панель, або як її ще називають скіналі, чи стіновий фартух - це перший крок до практичності й комфорту на кухні, а також найкращий спосіб одночасно прикрасити та захистити робочу зону на стіні між стільницею і верхніми поличками кухні.

Донедавна вважалось, що кращим матеріалом для обробки кухні є керамічна плитка, але на сьогодні скло має суттєві переваги - воно не вимагає особливого догляду. Ви необмежені у виборі малюнків, кольорів, декорів. Фартух кріпиться і знімається дуже швидко, що не тільки економить час при монтажі, а й дозволяє швидко його переробити, якщо згодом Ви захочете щось змінити у вашому інтер'єрі. Панелі із гартованого скла є дуже практичним матеріалом за яким легко доглядати.

Виготовляють скіналі переважно із гартованого скла, яке є міцнішим від звичайного — в 5-7 разів, стійким до подряпин, і не боїться високих температур. Зазвичай для виробництва скляних фартухів використовують скло товщиною 6 мм.

Сучасні технології дозволили наділити скіналі ще однією важливою властивістю - багатством декору. Широкий вибір методів обробки скла дозволяє виготовити матові, однотонні й кольорові панелі з різними малюнками. Будь-який, обраний Вами малюнок може з'явитися на Вашій кухні завдяки технології друку на склі. Наші дизайнери можуть запропонувати Вам готовий каталог із зображеннями або виконати нове рішення оформлення фартуха на базі вашого зображення. Фартух для кухні може виглядати саме так, як Вам подобається, ніяких обмежень! Також скляні стінові панелі використовують у якості елементів інтер'єру, картин.

Щоб зробити замовлення або отримати консультацію зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними в розділі «Контакти» номерами телефонів, ми завжди готові поділитися своїми ідеями та допомогти Вам зробити кухню красивою і практичною!