Модульні картини

Картина на стіні - це класика. Модульна картина - це сучасний погляд на класику. Розбиваючи зображення на фрагменти, дизайнер змінює композицію картини, і нічим, начебто, не примітна квітка або пейзаж виглядає по-новому.

Модульні картини — новий напрямок у сучасному дизайні, який вже встиг досягти успіху. Він дозволять зробити вашу вітальню, спальню або дитячу індивідуальною і ексклюзивною.

Форми модульних картин різноманітні. Зображення може складатися з двох, трьох і більше частин, елементи можуть бути як однаковими, так і різними за формою і розміром. Розташування модулів буває з орієнтацією по горизонталі, по вертикалі, «драбинкою», «діаграмою» або «панорамою». Все це виглядає оригінально і свіжо. Головне - не порушити цілісність сюжету, щоб картина з декількох частин виглядала одним цілим. Вагомою перевагою такого вибору є те, що картини не вицвітають з часом, адже для їх виготовлення використовується повноколірний друк на широкоформатному цифровому принтері з високою роздільною здатністю і якісною передачею кольору.

Тому, якщо ви хочете принести в інтер'єр яскраві фарби, зробити це стильно і без зайвих зусиль, тоді Ваш вибір - це модульна картина. На сьогодні, це одне з наймодніших напрямків в декораторському мистецтві, доступне кожному.