Фотошпалери

Фотошпалери в інтер'єрі - це чудова можливість надати внутрішньому простору індивідуальність і стиль, а простота в роботі та практичність, все частіше схиляють чашу терезів на бік покупки саме шпалер з фотодруком.

Ми пропонуємо різні текстури фотошпалер, кожна з яких має свої переваги. Гладка поверхня фотошпалер може підійти для будь-якого інтер'єру, глянцеві шпалери будуть добре виглядати в спальні, дитячій та вітальні без винятків, простота цієї текстури є і її перевагою, оскільки зображення передається більш точно і барвисто.

Для прикладу, фактурність текстури «Пісок» допоможе приховати нерівності стін і надати об'єму зображенню. Можливість використовувати текстуру під полотно, дозволяє надати фотошпалерам вигляд дорогого полотна, якщо поєднати цю текстуру з сюжетом картини або пейзажу - отримаємо шедевр просто у себе вдома.

Багатий вибір зображень дозволяє підібрати саме ту картинку, яка ідеально впишеться у ваш інтер'єр. Сюжети різноманітні: ви легко зможете підібрати дитячі фотошпалери із зображенням улюблених мультиплікаційних або казкових героїв, приголомшливих пейзажів, міст, тварин, авто і багато інших зображень на будь-який смак і настрій. Наша продукція знаходить застосування не тільки при оформленні стін будинків, а і як чудове доповнення до інтер'єрів ресторанів, офісів та інших приміщень.