Фарбування скла, дзеркала

Сучасний інтер'єр важко уявити без дзеркал або скла. Різноманітність кольорів і різних ефектів кольору, які створюються за допомогою скла і дзеркала, дозволяють наповнити будинок атмосферою тепла і затишку, а в клуб або кафе – принести відчуття свята і відпочинку, в офісі – згладити сувору ділову обстановку.

З метою декорування фасадів різних меблів, наприклад, шаф-купе, кухонь , віталень і т.д., використовуються абсолютно різні матеріали. Сьогодні дуже великою популярністю користується лакобель (Lacobel ).

Лакобель (lakobel) являє собою кольорове скло, на яке з одного боку нанесено лакофарбове покриття. Лакобель непрозорий, має глянцевий блиск. Можливе виконання лакомату- матового фарбованого скла, а також фарбування скла по трафарету в два чи три кольори. Існує дуже широкий вибір колірних рішень для цього матеріалу, тому кожен може підібрати для себе бажаний відтінок.

Лакобель можна використовувати як самостійно, так і в поєднанні з дзеркалами, з ДСП , з фотодруком на склі, або лакобелем іншого відтінку…

Фарбоване скло набуло популярності завдяки його використанню при виробництві шаф-купе. Дверцята в них виготовляються як з цілісного листа, так і з фрагментів в поєднанні з дзеркалами, з ДСП , з фотодруком на склі, або лакобелем іншого відтінку , а найширший вибір відтінків дозволяє замовити шафу в індивідуальному стилі, який допоможе надати шарм, будь-якому, інтер'єру. Дуже часто фарбоване скло застосовується в сучасних кухнях: для облицювання стін замість керамічної плитки, як кухонного «фартуха» або дверних вставок. Технологія виробництва і використовувані матеріали забезпечують екологічну безпеку лакобелю, а також його механічну безпеку (покриття спеціальною захисною плівкою запобігає розсипанню осколків скла в разі, якщо воно розіб'ється). Це особливо актуально для сімей з дітьми.

Використання кольорових фарб прекрасно доповнює піскоматування дзеркала (з боку амальгами) і дозволяє отримати ще більш яскравий і живий малюнок. Всі малюнки, нанесені на дзеркало з боку амальгами, можна пофарбувати як в один, так і в кілька кольорів по палітрі відтінків RAL . Фарба наноситься зі зворотнього боку дзеркала , при цьому лицева сторона залишається гладкою, що спрощує процес догляду за ним. Після забарвлення на тильну сторону дзеркала наклеюється спеціальна плівка , яка захищає малюнок від зовнішніх впливів. Дзеркала, оброблені за даною технологією, будуть чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру.

Скло лакобель (Lakobel) та фарбування дзеркала з тильної сторони (з боку амальгами ) - дуже широко використовується в дизайнерських рішеннях - творіть, міняйте дизайн на свій смак і колір! Наводимо таблицю кольорів RAL.