Піскоматування скла, дзеркала

Піскоструменева обробка скла і дзеркала — найбільш популярний та недорогий спосіб виготовлення декоративної поверхні скла або дзеркала. Піскоматування - це обробка поверхні скла чи дзеркала струменем суміші повітря з абразивом, яка подається компресором під великим тиском. Абразив, під великим тиском потрапляючи на дзеркало, утворює на його поверхні мікротріщини та подряпини, таким чином поверхня набуває матового відтінку. За допомогою даної техніки можна нанести матовий малюнок на всі види скла і дзеркала.

За допомогою піскострую можна виконувати суцільне або часткове матування, а також за допомогою трафаретів створювати чіткі візерунки, які не ушкоджуються і не змиваються в процесі експлуатації.

Після піскоструменевої обробки, поверхня може покриватися гідрофобною рідиною, яка є безпечною для людей та навколишнього середовища, а також має водовідштовхувальні властивості й захищає поверхню скла чи дзеркала від побутових забруднень.

Піскоматоване скло чи дзеркало - популярний елемент декору та оформлення інтер'єрів, який часто застосовується при виготовленні міжкімнатних дверей, дзеркал в шафах-купе, офісних перегородок, душових кабін, вітражів...