МДФ фасади плівкові

Плівкові МДФ фасади - популярне сучасне рішення для оформлення меблів: вони недорогі, різноманітні за кольоровою гамою та дозволяють імітувати різноманітні поверхні. Плівкові фасади виготовляються за сучасними технологіями на основі плит МДФ (деревоволокнистих плит середньої щільності).

За своїми параметрами ці плити близькі до натуральної деревини, але набагато міцніші. Вони не токсичні, не виділяють шкідливих речовин, екологічні. Важливою властивістю плит МДФ є те, що вони практично не вбирають вологу. Традиційно на фасад плити наносять фігурне фрезерування за допомогою сучасних високоточних верстатів, які забезпечують якість і чіткість малюнка, який може бути виконаний за ескізами замовника. Наступний технологічний етап виготовлення плівкових фасадів - нанесення плівки ПВХ на підготовлені елементи.

Плівка - дуже міцний матеріал. Зазвичай вона має товщину 0,3-0,5 мм. При нагріванні вона набуває пластичності, саме ця властивість плівки використовується при її нанесенні на фасади способом термовакуумного пресування. При цьому плівка рівномірно лягає на поверхню плити, легко заповнюючи всі поглиблення фрезерування, а після охолодження зберігає свою форму, тримається міцно і довго.

Різноманітність малюнків плівки ПВХ забезпечується тим, що вона добре сприймає нанесення друкованих малюнків, легко піддається тисненню і фарбуванню. Тому плівка може бути глянцевою, напівматової, матовою, перламутровою, з металевим блиском, що імітує різні породи дерева, мармур, шкіру, текстиль та інші матеріали. Крім цього, плівку можна піддати патинуванню і лакуванню. Така різноманітність дизайну дозволяє використовувати меблі з плівковими фасадами в будь якій кімнаті з будь яким інтер'єром.

Головною перевагою плівкових фасадів є їхня ціна, тому меблі з ними є відносно недорогими у порівнянні з іншими варіантами обробки.

Є у плівкових фасадів і інші плюси:

  • велике розмаїття кольорової палітри і фактур;
  • довговічність;
  • стійкість до стирання, до дії миючих засобів;
  • можливість виготовлення на замовлення виробів, будь яких, розмірів, форм, наприклад, фігурних, гнутих і ін .;
  • висока стійкість до впливу УФ-променів;
  • екологічність;
  • легкість догляду.

Які меблі Ви б не придумали для себе - за допомогою плівкових фасадів Ваші плани можуть бути реалізовані.