МДФ фасади фарбовані

Компанія “ДизайнПолідрук” - виробник фарбованих меблевих МДФ фасадів - давно стала надійним діловим партнером багатьох виробників меблів.

Матеріал МДФ є найпопулярнішим при виготовленні меблевих фасадів, він являє собою спресовану дрібнодисперсну фракцію дерева. Технологія виробництва виключає використання шкідливих для здоров'я епоксидних смол і фенолу, саме тому МДФ успішно використовується при виготовленні меблів.

МДФ плити є міцними та вологостійкими, добре переносять температурні коливання, не деформуються під впливом пару, тому МДФ ідеальний для виробництва кухонних меблів. МДФ фасади покриваються якісними меблевими італійськими фарбами та лаками, які мають величезну гаму кольорів і відтінків.

Фарбовані МДФ фасади бувають двох видів: матові й глянцеві, також можливе додавання перламутру до лаку. Найчастіше виготовляються товщиною 19 мм, але можливі різні варіанти виконання, як, наприклад, 10 мм, 16 мм та ін. Також можливий різний радіус фаски

Маємо можливість запропонувати Вам виготовлення радіусних (гнутих) меблевих фасадів, а також вітрин. Можливі радіуси, як увігнуті, так і вигнуті.

Фарбовані МДФ фасади відрізняються від інших яскравістю, оригінальністю та нестандартністю колірних рішень. Меблі виготовлені з МДФ фарбованих фасадів - відмінне рішення як для класичних дизайнів, так і для інтер'єрів в стилі хай-тек. Такі меблі можуть стати важливим акцентом в інтер'єрі вашого будинку або офісу.